Prenosni Monitor Arzopa 39,6 Cm (15,6") A1...
Prenosni monitor Arzopa A1 15,6''
Iščete prenosni monitor, ki bi vas spremljal ne le doma,...

Referenca: PC-GS5-857A-2
| Procesor: | AMD Ryzen 7-9850X3D 8C/16T 4,7/5,6GHz |
| Osnovna plošča: | X870E A... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Procesor: | AMD Ryzen 7-9850X3D 8C/16T 4,7/5,6GHz |
| Osnovna plošča: | X870E ATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x32GB) DDR5 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 4TB Samsung 990 EVO Plus 7250/6300MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5090 Palit GameRock 32GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Cougar GEX 1050 [1050W] 80Plus Gold - 91% |
| Ohišje: | MEGA FV150 črna - RGB |
| Mere: | Š:30cm, V:40cm, G:41,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): |
2xUSB-C 2xUSB 10Gbps 2xUSB 5Gbps 4xUSB2.0 |
| Video vmesniki (osnovna plošča): |
HDMI |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): |
3xDisplayport 2.1b 1xHDMI 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
| Procesor: | AMD Ryzen 7-9850X3D 8C/16T 4,7/5,6GHz |
| Osnovna plošča: | X870E A... |
Iščete prenosni monitor, ki bi vas spremljal ne le doma,...

| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 68.6 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 5120 x 2880 slikovnih pik | |||

- mapa za dokumente v formatu A4, zaprta z elastiko
- v notranjosti ima oddelke za dokumente z za...
- selotejp krep
- papirnati eco
- 50x50
- rjava barva
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

- selotejp dvostranski
- 12mmx25m
Kliknite TUKAJ za varnostni list.
Monitor ThinkVision T27i-30 je skrbno konfiguriran s funkcijami, ki zagotavljajo boljšo po...

Vapor chamber (parne komore) so splošče...
| Izdelek: | |
| Naziv izdelka: | SAMSUNG LS27FG504SUXEN 27 palca QHD 2560×1440 OLED 180Hz igre ... |

![]() |
|
|
MEGA S7X AMD AM4 Serija: Prilagodi, nadgradi, dominiraj.
MEGA S7X AM4 računalniki so zasno... | |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati