Računalnik Mega Mt S7x...
![]() |
|
|
MEGA S7X AMD AM4 Serija: Prilagodi, nadgradi, dominiraj.
MEGA S7X AM4 računalniki so zasno... | |
Referenca: 83F2001TSC
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Datum objave | 2. 9. 2025 |
| EAN / UPC / JAN | 198158910279 |
| Konec podpore | 2031-09-07 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | AMD Ryzen 9 9955HX (16C/32T, 2,5/5,4 GHz, 16 MB L2/64 MB L3) |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Igralni računalnik z umetno inteligenco |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Čipset | Platforma AMD SoC |
| Spomin | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 SODIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Ponudba do 32 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD
• M.2 2242 SSD do 1 TB • M.2 2280 SSD do 1 TB |
| Optični | Nobena |
| Čitalnik kartic | Nobena |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, zvok HARMAN, optimiziran z Nahimic Audio |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Kamera | 5,0 MP z elektronskim zaklopom |
| Baterija | 80 Wh |
| Napajalnik | 245 W ozka konica (3-pinska) |
| Posebne funkcije | Čip umetne inteligence: LA3 |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 16-palčni WQXGA (2560 x 1600) OLED zaslon, 1100 niti (največja svetlost) / 500 niti (običajna svetlost), sijajni zaslon, 100 % DCI-P3, 165 Hz, DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC, nizka raven modre svetlobe, visoka igralna zmogljivost |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 91,7 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | 24-conska RGB osvetlitev ozadja, slovenščina |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica brez gumbov iz mylarja, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 364,38 x 268,06 x 21,69–25,95 mm (14,35 x 10,55 x 0,85–1,02 palca) |
| Teža | Približno 2,3 kg (5,07 lbs) |
| Barva ohišja | Mrk črna |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Površinska obdelava | Anodizacija Peskanje |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Home, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkus v pisarni |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | Ne-WWAN |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Standardna vrata[1] | 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z DisplayPort 2.1 1x USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 65-100 W in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Napajalni priključek |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za Legion Pro 5 16AFR10 |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Nobena |
| Druga varnost | Elektronski zaklop |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | ErP Lot 3 Skladno z RoHS |
| Drugi certifikati | TÜV Rheinland Flicker Free Visoka igralna zmogljivost TÜV Rheinland TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
Opomba |
|
1. Podpira protokol Lenovo za polnjenje z močjo 140 W, vendar za delovanje zahteva edinstven adapter Lenovo. |
|