Monitor Hp 68,6 Cm (27,0") E27 G5 1920x1080...
HP E Series E27 G5. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 sliko...

Referenca: PC-GS5-856A
| Procesor: | AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz |
| Osnovna plošča: | X870E A... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Procesor: | AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz |
| Osnovna plošča: | X870E ATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR5 RGB LED (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 2TB Samsung 990 EVO Plus 7250/6300MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5080 Palit GamingPro 16GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Cougar GEX 1050 [1050W] 80Plus Gold - 91% |
| Ohišje: | MEGA FV150 črna - RGB |
| Mere: | Š:30cm, V:40cm, G:41,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): |
2xUSB-C 2xUSB 10Gbps 2xUSB 5Gbps 4xUSB2.0 |
| Video vmesniki (osnovna plošča): |
HDMI |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): |
3xDisplayport 2.1b 1xHDMI 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
| Procesor: | AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz |
| Osnovna plošča: | X870E A... |
HP E Series E27 G5. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 sliko...

| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 68.6 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 slikovnih pik | |||

| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

NZXT Kraken Plus 240 RGB je namenjen navdušencem nad osebnimi računalniki, ki pričakuje...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Acer KA242YEbi - Full HD - IPS, 1ms, AMD FreeSync, 100Hz, HDMI, 60 cm (23,8 Zoll) / LED-monitor z...

| Display | ||||
| Diagonala zaslona | 60.5 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik | |||

S preprostimi pravili in dinamiÄnim potekom igre bo navduÅ¡ila tako zaÄetnike kot tudi izkuÅ¡ene igralce. Igralci morajo z razlago, pantomimo in risanjem ugotoviti iskani izraz, vendar bodite pozorni â teh 330 izrazov ni vedno tako enostavnih!
Dobavljivost:
| Procesor: | AMD Ryzen 7-9700X 8C/16T 3,8GHz/5,5GHz |
| Osnovna plošča: | X670 A... |
Xiaomi 2K Gaming Monitor G27Qi – vrhunska izbira za igre in delo Xiaomi G27Qi je 27-palčni ...

| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati