Monitor Msi 68,6 Cm (27,0") Mp275q 2560x1440...
Izboljšajte svojo produktivnost in vizualno izkušnjo z MSI PRO MP275Q, vsestranskim 27-palčnim mo...
Referenca: PC-GS5-852A
| Procesor: | AMD Ryzen 5-9600X 6C/12T 3,9/5,4GHz |
| Osnovna plošča: | B850 micr... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Procesor: | AMD Ryzen 5-9600X 6C/12T 3,9/5,4GHz |
| Osnovna plošča: | B850 microATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje DeepCool LE360 V2 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR5 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 1TB Kingston SVN3S 6000/4000MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5060Ti GigaByte Gaming OC 16GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze - 88% |
| Ohišje: | MEGA FV150 črna - RGB |
| Mere: | Š:30cm, V:40cm, G:41,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): |
2xUSB 5Gbps 4xUSB2.0 1xUSB-C 1xUSB 10Gbps |
| Video vmesniki (osnovna plošča): |
HDMI DisplayPort |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): |
3xDisplayport 2.1b 1xHDMI 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
| Procesor: | AMD Ryzen 5-9600X 6C/12T 3,9/5,4GHz |
| Osnovna plošča: | B850 micr... |
Izboljšajte svojo produktivnost in vizualno izkušnjo z MSI PRO MP275Q, vsestranskim 27-palčnim mo...
iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 ...

Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | termalna pasta |
| Toplotna prevodnost | 14,2 W/m·K |
| Gos... |
- selotejp dvostranski
- 12mmx25m
Kliknite TUKAJ za varnostni list.
| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 62.2 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik | |||

Hladilniki serije LE zagotavljajo nadgrajeno moč hlajenja 180W na bakreni ...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

Več moči
| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 68.6 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 slikovnih pik | |||

- krpa iz mikrofibre
- velikosti 30x30 cm
- (za čiščenje kuhinj): kuhinjski aparati in površine
-...
- podpira USB Type-C® Power Delivery 3.0, Quick Charge™ 3.0 in PPS (Programmable Power Supply)
- ...
Lenovo L24i-40. Diagonala zaslona: 60,5 cm (23.8"), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik...

Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati