Ohišje Fractal Design Meshify 2 Xl Atx - Črna...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| faktor oblike | Stolp |
| Vrsta | PC |
| barva izdelka | Črna |
| Podpr... |
Referenca: PC-GS5-761D4
| Procesor: | Intel Core i7-12700K 12C/20T 2.7GHz/5.0GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Procesor: | Intel Core i7-12700K 12C/20T 2.7GHz/5.0GHz |
| Osnovna plošča: | B760 microATX DDR4 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR4 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 1TB Kingston SVN3S 6000/4000MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5070 Asus Prime OC Edition 12GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze - 88% |
| Ohišje: | MEGA FV150 črna - RGB |
| Mere: | Š:30cm, V:40cm, G:41,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): |
2xUSB2.0 3xUSB3.2 1xUSB-C |
| Video vmesniki (osnovna plošča): |
1xVGA HDMI 2xDisplayPort 1.2 |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): |
3xDisplayport 2.1b 2xHDMI 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
| Procesor: | Intel Core i7-12700K 12C/20T 2.7GHz/5.0GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| faktor oblike | Stolp |
| Vrsta | PC |
| barva izdelka | Črna |
| Podpr... |
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||


![]() |
|
|
VIZIJA MEGA S7 SERIJE
Odkrijte vrhunec igralne zmogljivosti z našo Intel MEGA S7 serijo, k... | |
MediaRange MRBAT107. Vrsta baterije za ponovno polnjenje: Baterija za enkratno uporabo, Tehnologi...
Brez papirnatega denarja â vse finance vodi aplikacija
Vsak igralec ima svojo banÄno kartico
Interaktivne mini igre in AR-vsebina
HitrejÅ¡e in bolj dinamiÄno igranje
Primerna za 2 do 6 igralcev
PriporoÄena starost: 8+ let
Dobavljivost:
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Igra Duel for Cardia združuje strateÅ¡ko vojskovanje frakcij z taktiÄno igro kart, kjer vsak potez Å¡teje. S skrbno izbranimi kartami, zavezniÅ¡tvi med frakcijami in premiÅ¡ljenimi potezami lahko premagate nasprotnike in si zagotovite zmago.
Dobavljivost:
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati