Monitor Dell 60,5 Cm (23,8") U2422he 1920x1080...

Referenca: PC-GS5-760D4
| Procesor: | Intel Core i5-12600K 10C/16T 2.8GHz/4.9GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Procesor: | Intel Core i5-12600K 10C/16T 2.8GHz/4.9GHz |
| Osnovna plošča: | B760 microATX DDR4 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR4 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 1TB Kingston SVN3S 6000/4000MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5060Ti GigaByte Gaming OC 16GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze - 88% |
| Ohišje: | MEGA FV150 črna - RGB |
| Mere: | Š:30cm, V:40cm, G:41,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): |
2xUSB2.0 3xUSB3.2 1xUSB-C |
| Video vmesniki (osnovna plošča): |
1xVGA HDMI 2xDisplayPort 1.2 |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): |
3xDisplayport 2.1b 1xHDMI 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
| Procesor: | Intel Core i5-12600K 10C/16T 2.8GHz/4.9GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |

| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 60.5 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik | |||



Fractal Design Pop Air. Faktor oblike: Stolp, Tip: PC, Barva izdelka: Črna, Oranžna. Podprti fakt...
Originalni črnilni valj Olympia GR.51 – črn/rdeč.
- črnilni valj Olympia
- GR-51
- črn-rdeč
- za...

Brother DCP-B7600D črno-bela laserska večfunkcijska naprava A4 3-v-1 z USB-povezljivostjo
Uživajte...
uradno licenciran Game of Thrones izdelek
dizajn navdihnjen po Nightâs Watch
barva: bleÅ¡ÄeÄa Ärna s svetlo sivimi gravurami
komplet vsebuje 8 kock: D4 (klasiÄna), D4 (moderna), D6, D8, D10, D00, D12 in D20
Dobavljivost:
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati