Monitor Asus 68,6 Cm (27,0") Vy279he 1920x1080...

Referenca: 83KF000ESC
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Datum objave | 2025-03-03 |
| EAN / UPC / JAN | 198156555632 |
| Konec podpore | 2031-04-03 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo do 5,1 GHz, 24 MB |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco[1] | Računalnik z umetno inteligenco |
| NPU | Integriran Intel AI Boost, do 13 TOPS |
| Grafika | Vgrajen grafični procesor Intel Arc 140T |
| Čipset | Intelova platforma SoC |
| Spomin | 32 GB spajkanega LPDDR5x-8533 |
| Pomnilniške reže | Pomnilnik prislan na matično ploščo, brez rež, dvokanalni |
| Največji pomnilnik | 32 GB spajkanega pomnilnika, ni nadgradljiv |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD
• M.2 2242 SSD do 1 TB |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2
• Ena reža M.2 2242 PCIe 4.0 x4 • Ena reža M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Čitalnik kartic | Čitalnik SD kartic |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Zvočniki | 4 stereo zvočniki, 2 W x 2 (nizkotonec), 2 W x 2 (visokotonec), optimizirano z Dolby Atmos, pametni ojačevalnik (AMP) |
| Kamera | 5,0 MP + IR z elektronskim zaklopom |
| Mikrofon | 4x, matrika |
| Baterija | 84 Wh |
| Napajalnik | 100W tanek USB-C (3-pinski) |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 14,5-palčni 3K (3000 x 1876) OLED zaslon, 1000 niti (največja svetilnost) / 500 niti (običajno), sijajni zaslon / zaščito pred prstnimi odtisi, 100 % DCI-P3, 120 Hz, varno za oči, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000, steklo, na dotik, X-Rite, PureSight Pro |
| Zaslon na dotik | Večtočkovni dotik na celici, 10-točkovni |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv |
| Tipkovnica | Osvetljeno od zadaj, slovensko |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica s stekleno površino brez gumbov, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 80 x 135 mm (3,15 x 5,31 palca) |
| Barva ohišja | Luna Grey |
| Površinska obdelava | Žigosanje aluminija (anodizirano s peskanjem) |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Pero | Nobena |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 325,3 x 228,1 x 16,9 mm (12,81 x 8,98 x 0,67 palca) |
| Teža | Začetna teža 1,54 kg (3,39 lbs) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Home, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkus v pisarni |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth[2] | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | Ne-WWAN |
| Ethernet | Brez vgrajenega etherneta |
| Standardna vrata[3] | 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x bralnik SD kartic |
| Priklop | Različne rešitve za priklop so podprte prek Thunderbolta. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za Yoga Pro 7 14IAH10 |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Vdelana programska oprema TPM 2.0 |
| Čitalnik prstnih odtisov | Nobena |
| Druga varnost | E-zaklop IR kamera za Windows Hello (prepoznavanje obraza) |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati[4] | Certificirano kot ogljično nevtralno ENERGY STAR 9.0 Registriran po standardu EPEAT Gold ErP Lot 6/26 Skladno z RoHS |
| Drugi certifikati | Platforma Intel Evo Certifikat Eyesafe 2.0 TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H (21 preizkušenih elementov) |
Opomba |
|
1. Računalniki z umetno inteligenco imajo NPU, ki zmore več kot 10 zagonov TOP-jev za zagon pomočnika Copilot s pritiskom na izbirno tipko Microsoft Copilot ali z uporabo Win + C. |
|
2. Delovanje omrežja Wi-Fi 7 je predmet predpisov v posamezni državi. |
|
3. HDMI 2.1 FRL, 8K/60Hz |
|
4. EPEAT je registriran, kjer je to primerno. Za stanje registracije po državah obiščite epeat.net. |
|