Monitor Philips 68,6 Cm (27,0") 272e1gaj...

Referenca: NH-U12S-REDUX
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne lastnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Hladilnik |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Hitrost vrtenja (min.) | 450 RPM |
| Hitrost vrtenja (največja) | 1700 RPM |
| Največji pretok zraka | 120,2 cfm |
| Širina | 158 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 125 mm |
| Barva izdelka | Siva, Nerjaveče jeklo |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Priporočena namestitev | Procesor |
| Vrsta | Hladilnik |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Podprte procesorske reže | LGA 1150 (socket H3), LGA 1151 (socket H4), LGA 1155 (socket H2), LGA 1156 (socket H), LGA 1200 (socket H5) , LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4 |
| Hitrost vrtenja (min.) | 450 RPM |
| Hitrost vrtenja (največja) | 1700 RPM |
| Največji pretok zraka | 120,2 cfm |
| Raven hrupa ventilatorja 2 (visoka hitrost) | 25,1 dB |
Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Siva, Nerjaveče jeklo |
| Število oboževalcev | 1 oboževalec |
Teža in mere | |
| Širina | 158 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 125 mm |
| Teža | 755 g |
Druge funkcije | |
| Tarifna številka blaga (HS) | 84733080 |

Mobilno brizgalno tiskanje še nikoli ni bilo tako preprosto. Kjer koli se že znajdete zara...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Å¡tevilo igralcev: 1â4
Äas igranja: približno 15 minut
priporoÄena starost: 6+
kooperativna igra â igralci zmagajo ali izgubijo skupaj
3 razliÄni naÄini igranja
Dobavljivost:
Elektronska tehtnica GENIE 3623 EDS, moderna izbira.
- elektronska tehtnica do 5kg
- natančnost ...
![]() |
|
|
MEGA S7X Intel Serija: Več kot samo igre: Izjemna zmogljivost za vsako nalogo.
Z osnovo na... | |
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

- vlažilec prstov
- za lažje štetje denarja ali iskanje dokumentov
- ne pušča mastnih madežev
- 2...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati