Monitor Iiyama 68,6 Cm (27,0") Xub2793hs-b7...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Referenca: 939365
Asrock Challenger Intel Arc A380 ITX 6GB OC. Družina grafičnega procesorja: Intel, GPE: Arc A380,...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Asrock Challenger Intel Arc A380 ITX 6GB OC. Družina grafičnega procesorja: Intel, GPE: Arc A380, Frekvenca procesorja: 2250 MHz. Pomnilnik diskretne grafične kartice: 6 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, Širina pomnilniškega vmesnika: 96-bit. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. DirectX-različica: 12 Ultimate, OpenGL-različica: 4.6. Vmesnik: PCI Express x8 4.0. Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 1 ventilator.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | Intel |
| GPU | Arc A380 |
| Hitrost procesorja | 2250 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Široko | 39 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 96 bit |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x8 4.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 1 ventilator |
Asrock Challenger Intel Arc A380 ITX 6GB OC. Družina grafičnega procesorja: Intel, GPE: Arc A380,...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Zmogljiva LiPo polnilna baterija za AVTE na daljinca.
Dobavljivost:
Å¡tevilo igralcev: 1â4
Äas igranja: 60â120 minut
priporoÄena starost: 12+
težavnost: 3/5
jezik: angleški
kooperativna igra â igralci sodelujejo pri reÅ¡evanju ugank
Dobavljivost:
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Oskrbo z električno energijo - notranji | |||
| Specifikacija Skladno... | ||||
NatanÄna izdelava: Lasersko rezani deli omogoÄajo precizno sestavljanje in popolno prileganje brez potrebe po lepljenju.
DinamiÄno gibanje: Gumijasti pogon poganja rotorje, kar oživi model in doda dodatno dimenzijo užitka.
Zgodovinska inspiracija: Model Ärpa navdih iz zgodnjih pionirskih helikopterjev, kar mu dodaja nostalgiÄno vrednost in tehniÄno eleganco.
Dobavljivost:
NOBO oglasna tabla 9xA4 z magnetno površino in ključem.
- notranja omarica s ključem omogoča zaš...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Splošna uspešnost | 1200 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

![]() |
|
|
MEGA S7X AMD AM4 Serija: Prilagodi, nadgradi, dominiraj.
MEGA S7X AM4 računalniki so zasno... | |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati