Grafična Kartica Nvidia Rtx5070ti Msi Gaming...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Grafična kartica |
Shranjevanje |
|
| Skladiščn... |
Referenca: GT1030SL2GBRK
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GT 1030 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1266 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 2 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR5 |
| Širina | 173 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 64 bit |
| Frekvenca ure pomnilnika | 6008 MHz |
| Največja ločljivost | 1920 x 1200 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Vmesnik | PCI Express 3.0 |
| Hlajenje | Pasivno |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Pasivno |
| Število rež | 1 |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GT 1030 |
| Največja ločljivost | 1920 x 1200 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| Taktna frekvenca procesorja | 1266 MHz |
| Taktna frekvenca procesorja | 1506 MHz |
| FireStream | Ne |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 2 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR5 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 64 bit |
| Frekvenca ure pomnilnika | 6008 MHz |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express 3.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DVI-D | 1 |
| Storitve | |
| PhysX | Da |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| HDCP | Da |
| Teža in mere | |
| Globina | 69 mm |
| Višina | 40 mm |
| Širina | 173 mm |