Napajalnik Za Prenosnik Lenovo 65w Ac Usb-c...
Lenovo 4X21L54610. Namen: Prenosnik, Vrsta napajanja: Notranji, Vhodna napetost: 100 - 240 V. Bar...
Referenca: PRO-120
LC-Power LC-NB-PRO-120. Namen: Prenosnik, Vrsta napajanja: Notranji, Vhodna napetost: 110-240 V. ...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
LC-Power LC-NB-PRO-120. Namen: Prenosnik, Vrsta napajanja: Notranji, Vhodna napetost: 110-240 V. Barva izdelka: Črna, Material ohišja: Plastika. Dolžina kabla: 1,2 m Širina: 170 mm Globina: 65 mm. Količina na paket: 1 kos(-i), Priloženi kabli: AC, Širina pakiranja: 246 mm.
Kompatibilen z: Acer, Asus, BenQ, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajanja | notranji prostor |
| Vhodna napetost | 110-240 V |
| barva izdelka | Črna |
| Material ohišja | plastika |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
| Široko | 170 mm |
| globina | 65 mm |
| Količina na pakiranje | 1 kos(i) |
| Priloženi kabli | AC |
| Širina embalaže | 246 mm |
LC-Power LC-NB-PRO-120. Namen: Prenosnik, Vrsta napajanja: Notranji, Vhodna napetost: 110-240 V. ...
Lenovo 4X21L54610. Namen: Prenosnik, Vrsta napajanja: Notranji, Vhodna napetost: 100 - 240 V. Bar...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsto polnjenja | V notranjosti |
| Vir energije | AC |
| Združljiv... |
ASUS Master Thunderbolt 5 DC510 13v1 180W dock priklopna postaja
Sprostite bliskovito hiter poten...
Lenovo 4X20S56717 .
Obsežne podrobnosti |
|
Lastnosti |
|
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajanja | no... |
Zložljivo stojaloPraktična razdelilna vtičnica SCHUKO v beli izvedbi. S pomočjo te vtičnice napajalno ...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati