Stojalo Za Prenosni Računalnik/tablico Wozinsky...
Wozinsky WRS-CPY84SS aluminijasto stojalo za prenosnik in tablico - srebrno
Stojalo Wozinsky je o...
Referenca: H6Y89AA
HP-jevi inteligentni napajalniki napajajo vaš prenosnik in hkrati polnijo notranjo baterij...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
HP-jevi inteligentni napajalniki napajajo vaš prenosnik in hkrati polnijo notranjo baterijo. S temi napajalniki lahko napajate svoj prenosnik zunaj pisarne ali na poti. - Priročen in prenosen vir napajanja za mobilna okolja - 65-vatna zasnova za optimalno delovanje sistema - Zaradi kompaktne zasnove so napajalniki HP Smart AC idealen sopotnik.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajanja | notranji prostor |
| Izhodna moč | 65 W |
| barva izdelka | Črna |
| Široko | 47 mm |
| globina | 106 mm |
| Višina | 28 mm |
| Širina embalaže | 156 mm |
| Globina pakiranja | 240 mm |
| Višina pakiranja | 77 mm |
Obsežne podrobnosti |
|
Lastnosti |
|
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajanja | notranji prostor |
| Izhodna moč | 65 W |
| HP-segment | Posel |
Oblikovanje |
|
| barva izdelka | Črna |
Teža in dimenzije |
|
| Široko | 47 mm |
| globina | 106 mm |
| Višina | 28 mm |
| Masa | 280 g |
Podatki o embalaži |
|
| Širina embalaže | 156 mm |
| Globina pakiranja | 240 mm |
| Višina pakiranja | 77 mm |
| Teža paketa | 600 g |
HP-jevi inteligentni napajalniki napajajo vaš prenosnik in hkrati polnijo notranjo baterij...
Stojalo Wozinsky je o...
ASUS Master Thunderbolt 5 DC510 13v1 180W dock priklopna postaja
Sprostite bliskovito hiter poten...
Stojalo Wozinsky je odli...
Lenovo 4X21L54610. Namen: Prenosnik, Vrsta napajanja: Notranji, Vhodna napetost: 100 - 240 V. Bar...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsto polnjenja | V notranjosti |
| Vir energije | AC |
| Združljiv... |
Praktična razdelilna vtičnica SCHUKO v beli izvedbi. S pomočjo te vtičnice napajalno ...
Kensington MicroSaver 2.0 je premium varnostna ključavnica za prenosnike in druge naprave, k...
INTER-TECH PD-2065 USB-C PD 5-20V 65W 1,8m črni polnilec
PD-2065 je majhen in priročen stenski na...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati