Prenosa Baterija Sandberg Powerbank 10000 Mah...
Brezžična prenosna baterija Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless je izjemno domiselna prenosna...
Referenca: PD10000
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne lastnosti | |
Splošno | |
| Barva izdelka | Antracit |
| Združljivost polnjenja | Digitalni fotoaparat, krmilnik za igre, MP3/MP4, mobilni telefon/pametni telefon, tablica |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Tehnologija baterije | Litijev polimer (LiPo) |
| Kapaciteta baterije | 10000 mAh |
| Vir polnjenja | USB |
| Vhodna napetost | 5V |
| Izhodna napetost | 5/6/9/12 V |
| DC izhodni volti | 5,9,12V |
| Vhodni priključek | Micro-USB + USB Type-C |
| Širina | 137 mm |
| Globina | 72 mm |
| Višina | 16 mm |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vir polnjenja | USB |
| Tehnologija baterije | Litijev polimer (LiPo) |
| Kapaciteta baterije | 10000 mAh |
| Hitro polnjenje | Da |
| Tehnologija hitrega polnjenja | Quick Charge 3.0 |
| Napajanje USB | Da |
Oblikovanje | |
| Število naprav, ki jih je mogoče povezati hkrati (največ) | 2 |
| Barva izdelka | Antracit |
| Združljivost polnjenja | Digitalni fotoaparat, krmilnik za igre, MP3/MP4, mobilni telefon/pametni telefon, tablica |
| Vgrajen zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Gumb za vklop | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Vhodni priključek | Micro-USB + USB Type-C |
| Izhodne reže USB A | 1 |
| Priključek USB Type-C | Da |
| Število vrat USB Type-C | 1 |
| Priključek mikro USB | Da |
| Število priključkov mikro USB | 1 |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | USB Type-C |
| Priročnik z navodili | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 137 mm |
| Globina | 72 mm |
| Višina | 16 mm |
| Teža | 200 g |
Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos(-i) |
| Vrsta embalaže | Kartonska škatla z obešalnikom |
Zmogljivost | |
| Vhodna napetost | 5V |
| Izhodna napetost | 5/6/9/12 V |
| DC izhodni volti | 5,9,12V |
| Izhodni tokovni priključek 1 | 3 A |
| Lastnosti energetske zaščite | Praznjenje akumulatorja, prenapetost, prenapolnjenost, kratek stik |
Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | CE |