Tipkovnica Logitech Slim Folio Za Ipad 10. Gen...
UDOBNO TIPKANJE
Zdaj je lahko uživati v vrhunski izkušnji tipkanja na iPad-u 10. generac...
Referenca: 716874
Mi 20000mAh 18W Fast Charge Powerbank inteligentno prilagaja raven izhodne moči povezane naprave,...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Mi 20000mAh 18W Fast Charge Powerbank inteligentno prilagaja raven izhodne moči povezane naprave, kar zagotavlja bistveno hitrejše polnjenje in združljivost s katero koli napravo, ki jo je mogoče polniti prek vrat USB.
Polnilna baterija ima neverjetno kapaciteto 20000 mAh, kar bo zagotovilo polnjenje različnih naprav, kot so telefoni, tablice, kamere, z dvakratnim pritiskom na gumb pa se polnjenje upočasni in je primerno za polnjenje manjših aparatov, kot so Mi Band zapestnice ali Bluetooth slušalke. Zasnovana je tudi z dvojnim USB izhodom, tako da lahko povežete do dve napravi hkrat. Zagotovljeno pa je tudi hitro 18 W polnjenje, s katerim bodo vaše naprave napolnjene in pripravljene na uporabo zelo hitro.
| Model | VXN4304GL |
| Baterija | Li-polimer 20000 mAh |
| Povezave | Vhodni priključek: 1x USB-C , 1x micro USB Izhodni priključek: 2x USB-A |
| Vhodna napetost | 5V / 2.1A, 9V / 2.1A, 12V / 1.5A |
| Izhodna napetost | 5.1 V / 2.4 A, 9 V / 2 A MAX, 12 V / 1.5 A MAX |
| Dimenzije | 154 x 73.6 x 27.3 mm |
| Teža | 420 g |
| Barva | Črna |
| Garancija | 12 mesecev |
Mi 20000mAh 18W Fast Charge Powerbank inteligentno prilagaja raven izhodne moči povezane naprave,...
Zdaj je lahko uživati v vrhunski izkušnji tipkanja na iPad-u 10. generac...
Baterija Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 je prenosna baterija, ki se polni preko priključk...
Brezžična prenosna baterija Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless je izjemno domiselna prenosna...
| Učinkovitost | ||||
| Polnjenje vir | USB | |||
| Zmogljivost baterije | 5000 mAh | |||
| Brezžično poln... | ||||
Hitro polnjenje s 145 W:
tehnologija PD 3.1 & QC 3.0 zažene naprave z bliskovito hitrostjo. ...
Zaščitno steklo, narejeno iz kaljenega stekla omogoča vašemu telefonu zaščit...
Vgrajen kabel USB-C: uporabite integrirani kabel USB-C za polnjenje vaših telefonov, tabli...
Ime: Airpow hitri polnilnik – prenosna baterija 20000mAh 20W
Model: PPAP20K
Tip baterije: Litij-pol...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati