Joystick Gamepad Redragon Harrow G808 - Brezžični
Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...
Reference: SL-650212-BKRD
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC, Tehnologija upravljanja iger: Analogno. Tehnologija prenosa: Žični, vmesnik naprave: USB 1.1. Barva izdelka: Črna, Rdeča, Material ohišja: Plastika. Podpira operacijske sisteme Windows: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Podprti mobilni operacijski sistemi: Android 5.0. Širina: 96 mm, Globina: 118 mm, Višina: 130 mm.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip naprave | Krmilna palica |
| Podprte igralne platforme | Android, PC |
| Tehnologija nadzora iger | Analogni |
| Prenosna tehnologija | ožičen |
| Vmesnik naprave | USB 1.1 |
| barva izdelka | Črna, Rdeča |
| Material ohišja | plastika |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Podprti mobilni operacijski sistemi | Android 5.0 |
| Široko | 96 mm |
| globina | 118 mm |
| Višina | 130 mm |
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...

Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Druga vhodna naprava |
| Vmes... |

T80 Ferrari 488 GTB Edition V škatli dobite: Dirkalni volan, set dveh pedalov, sistem za p...
REALISTIČEN OBČUTEK IGRANJA
Potopite se v dirkaški svet z izjemnim gaming volanom SEABORG 400! Z...

| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent