Kontroler Microsoft Xbox Elite Wireless...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Reference: YOKE
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Simulacija leta |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB |
| Širina embalaže | 220 mm |
| Globina paketa | 477 mm |
| Višina embalaže | 400 mm |
| Širina škatle za pošiljanje | 45,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 49,5 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 43 cm |
| Združljivi operacijski sistemi | Windows XP, XP64, Vista |
Dolge podrobnosti | |
Vhodna naprava | |
| Vrsta naprave | Simulacija leta |
| Število gumbov | 14 |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB |
Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 220 mm |
| Globina paketa | 477 mm |
| Višina embalaže | 400 mm |
| Teža paketa | 4,29 kg |
Druge funkcije | |
| Združljivi operacijski sistemi | Windows XP, XP64, Vista |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 45,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 49,5 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 43 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 9,86 kg |
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Dirkalni volan Driving Force G29 Vsi upravljalni elementi so razporejeni tako, da so neposredno d...


REALISTIČEN OBČUTEK IGRANJA
Potopite se v dirkaški svet z izjemnim gaming volanom SEABORG 400! Z...
Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Druga vhodna naprava |
| Vmes... |
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...


Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent