Kontroler Microsoft Xbox Elite Wireless...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Reference: 941-000149
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Volan + pedala |
| Podprte platforme za igre | PC, PlayStation 4 |
| Kot vrtenja volana | 900 ° |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB |
| Barva izdelka | Črna |
| Materijal ohišja pedala | Hladno valjano jeklo, polioksimetilen (POM), nerjaveče jeklo |
| Material volana | Aluminij, usnje, nerjaveče jeklo, jeklo |
| Vir napajanja | AC |
| min. potreben prostor na disku | 150 MB |
Dolge podrobnosti | |
Ergonomija | |
| Barva izdelka | Črna |
| Materijal ohišja pedala | Hladno valjano jeklo, polioksimetilen (POM), nerjaveče jeklo |
| Material volana | Aluminij, usnje, nerjaveče jeklo, jeklo |
| Samodejna kalibracija | Da |
| Ergonomski oprijem | Da |
Vhodna naprava | |
| Vrsta naprave | Volan + pedala |
| Podprte platforme za igre | PC, PlayStation 4 |
| Kot vrtenja volana | 900 ° |
| Povratne informacije o moči | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | AC |
Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 300 mm |
| Globina paketa | 436,6 mm |
| Višina embalaže | 322,3 mm |
| Teža paketa | 7,14 kg |
Teža in mere | |
| Teža | 2,25 kg |
| Dimenzije volana (Š x G x V) | 260 x 278 x 260 mm |
| Mere pedala (Š x G x V) | 428,5 x 311 x 167 mm |
| Teža pedala | 3,1 kg |
Sistemske zahteve | |
| min. potreben prostor na disku | 150 MB |
Druge funkcije | |
| USB zahteva | Da |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 31,4 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 44,8 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 33,8 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 7,79 kg |