categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Joystick Gamepad Logitech Rumble Pad F710 - Brezžični (940-000145)
Reference: F710-NEW

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte platforme za igre | PC |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | Gumb za nazaj, D-pad, gumb za zagon, gumb za vklop/izklop vibracij |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Vmesnik naprave | USB 2.0 |
| Frekvenčno območje | 2,4 GHz |
| Barva izdelka | Črna, siva |
| Vir napajanja | Baterija |
| Vrsta baterije | Alkalna |
| Širina embalaže | 79 mm |
| Globina paketa | 168 mm |
| Višina embalaže | 200 mm |
Dolge podrobnosti | |
Ergonomija | |
| Barva izdelka | Črna, siva |
Vhodna naprava | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte platforme za igre | PC |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | Gumb za nazaj, D-pad, gumb za zagon, gumb za vklop/izklop vibracij |
| Refleksna vibracija | Da |
| Analogne palice | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Vmesnik naprave | USB 2.0 |
| Frekvenčno območje | 2,4 GHz |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB |
| Vrsta sprejemnika | Nano sprejemnik |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | Baterija |
| Vrsta baterije | Alkalna |
| Število podprtih baterij | 2 |
Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 79 mm |
| Globina paketa | 168 mm |
| Višina embalaže | 200 mm |
| Teža paketa | 406 g |
Obseg dobave | |
| Priložena baterija | Da |
| Priloženi kabli | USB |
| Navodila za uporabo | Da |
| Priložen sprejemnik | Da |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 18,7 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 26,7 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 18,3 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 1,86 kg |

16 other products in the same category:
Volan Logitech G920 Usb Xbox One In Pc...

Joystick Logitech G Saitek Pro Flight X52...
Joystick Logitech G Saitek Pro Flight Yoke...
Volan Pxn V3 Usb Za Ps4 Xbox One Pc In Switch...
Joystick Gamepad Nacon Ps4 Revolution Unlimited...
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Druga vhodna naprava |
| Vmes... |
Volan Logitech Driving Force S Pedali G29 Usb...
Dirkalni volan Driving Force G29 Vsi upravljalni elementi so razporejeni tako, da so neposredno d...

Joystick Gamepad Redragon Saturn G807
Joystick Speedlink Competition Pro Extra...
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
Kontroler Microsoft Xbox Elite Wireless...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Joystick Gamepad Redragon Harrow G808 - Brezžični
Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...
Logitech Driving Force Shifter Menjalnik Za...
Volan Thrustmaster T80 Ferrari 488 Gtb Edition...
T80 Ferrari 488 GTB Edition V škatli dobite: Dirkalni volan, set dveh pedalov, sistem za p...
Volan Logitech G923 Usb Za Xbox X/s, Xbox One...
LOGITECH G923: OBČUTITE TRUEFORCE
...
Volan Logitech G29 Driving Force S Pedali In...
LASTNOSTI
- 900° obrat volana (2 obrata in pol)
- Volan in prestavna ročica oblečena v pravo usnje
- 6 sto...
Joystick Gamepad Logitech F310

Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent