Joystick Speedlink Competition Pro Extra...
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
Reference: 31303
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte igralne platforme | Nintendo Switch |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | D-pad |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Vmesnik naprave | Bluetooth |
| Barva izdelka | Črna, modra, rumena |
| Širina | 40 mm |
| Globina | 100 mm |
| Višina | 25 mm |
Dolge podrobnosti | |
Ergonomija | |
| Barva izdelka | Črna, modra, rumena |
Vhodna naprava | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte igralne platforme | Nintendo Switch |
| Tehnologija nadzora iger | Analogno/Digitalno |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | D-pad |
| Analogne palice | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Vmesnik naprave | Bluetooth |
Teža in mere | |
| Širina | 40 mm |
| Globina | 100 mm |
| Višina | 25 mm |
| Teža | 54 g |
| Širina naprave 2 | 4 cm |
| Naprava 2 globina | 10 cm |
| Višina naprave 2 | 1 palec |
| Teža naprave 2 | 54 g |
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
REALISTIČEN OBČUTEK IGRANJA
Potopite se v dirkaški svet z izjemnim gaming volanom SEABORG 400! Z...
T80 Ferrari 488 GTB Edition V škatli dobite: Dirkalni volan, set dveh pedalov, sistem za p...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Druga vhodna naprava |
| Vmes... |

Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...

Dirkalni volan Driving Force G29 Vsi upravljalni elementi so razporejeni tako, da so neposredno d...


Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent