Uničevalec dokumentov rexel promax qs rex823...
Uničevalec dokumentov REXEL PROMAX QS REX823-uničite papir hitro in varno.
- naenkrat razreže do...
Reference: 4026631056779
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| C18 - 1,9 x 15 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1912121 |
| EAN | 4026631056779 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-4, P-5, F-2, T-5 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 4 |
| Dolžina razreza | 1,9 mm |
| Širina razreza | 15 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 - 7 listov |
| Število listov (70g / m²) | 8 - 9 listov |
| Širina rezalne odprtine | 230 mm |
| Volumen koša | 25 l |
| Hitrost rezanja | 54,00 mm/s |
| Glasnost | 55 - 58 dB |
| eClass 5.1 | 24320701 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 360,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 280,00 mm |
| Širina | 365,00 mm |
| Višina | 542,00 mm |
| Teža | 11,0 kg |
| Barva | bela |
Uničevalec dokumentov REXEL PROMAX QS REX823-uničite papir hitro in varno.
- naenkrat razreže do...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
HP Auto 200CC – avtomatski uničevalec dokumentov P-4.
- zmogljivost rezanja: 13 listov DIN A4 (8...
Genie 440X – uničevalec dokumentov P-4, rez 4x38 mm.
- uničevalec dokumentov GENIE 440X 4x3mm/P-...
Učinkovito in varno uničevanje dokumentov, ki ga ne morete slišati – idealno za uporabo v tihih p...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent