Uničevalec dokumentov leitz iq home slim 4x28...
Uničevalec Leitz – vrhunska zaščita podatkov priznanega proizvajalca.
- eleganten uničevalec do...
Reference: 4026631025096
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| P 32 - 3,9 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1820111 |
| EAN | 4026631025096 |
| Reže | |
| Razrez | trakci |
| Varnostni razred (DIN 66399) | O-2, P-2, E-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 2 |
| Širina razreza | 3,9 mm |
| Število listov (80g / m²) | 19 - 21 listov |
| Število listov (70g / m²) | 22- 24 listov |
| Širina rezalne odprtine | 310 mm |
| Volumen koša | 82 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| Kapaciteta uničenja na uro | 19 kg |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 398 mm |
| Širina | 497 mm |
| Višina | 793 mm |
| Teža | 25,5 kg |
| Barva | bela |