Uničevalec dokumentov hsm b35/1,9x15 securio...
HSM Securio je...
Reference: 4026631031363
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| P 32 - 1,9 x 15 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1822111O |
| EAN | 4026631031363 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-4, P-5, T-5, F-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 4 |
| Širina razreza | 1,9 mm |
| Dolžina razreza | 15 mm |
| Število listov (80g / m²) | 9 - 11 listov |
| Število listov (70g / m²) | 11 - 13 listov |
| Širina rezalne odprtine | 310 mm |
| Volumen koša | 82 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| Kapaciteta uničenja na uro | 19 kg |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 398 mm |
| Širina | 497 mm |
| Višina | 793 mm |
| Teža | 27 kg |
| Barva | bela |