Uničevalec dokumentov hp pro shredder 24cc 4x35...
Zmogljiv HP 24CC, rez 4x35 mm za varno uničevanje.
- kapaciteta rezanja: 24 listov DIN A4 (80 g/...
Reference: 4026631035590
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| C16 - 4 x 25 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1902111 |
| EAN | 4026631035590 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-3, P-4, T-4, F-1 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 3 |
| Širina razreza | 4,00 mm |
| Dožina razreza | 25,00 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 - 7 listov |
| Število listov (70g / m²) | 7 - 8 listov |
| Širina rezalne odprtine | 225 mm |
| Volumen koša | 25 l |
| Hitrost rezanja | 44,00 mm/s |
| Glasnost | 55 dB |
| eClass 5.1 | 24320701 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 300.00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 258.00 mm |
| Širina | 366.00 mm |
| Višina | 455.00 mm |
| Teža | 4.50 kg |
| Barva | bela |