Olje za uničevalec dokumentov hp 120ml
- za optimalno nego vašega HP OneShred ali HP Pro Shredder je bistvenega pomena, da uničevalnik p...
Reference: 4026631057752
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| X15 SHREDSTAR | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1030121 |
| EAN | 4026631057752 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-4, O-1, F-1 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 3 |
| Širina razreza | 4 mm |
| Dolžina razreza | 37 mm |
| Število listov (80g / m²) | 15 listov |
| Širina rezalne odprtine | 230 mm |
| Volumen koša | 26 l |
| Hitrost rezanja | 37 mm/s |
| Glasnost | 57 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 320 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 300 mm |
| Širina | 390 mm |
| Višina | 595 mm |
| Teža | 13 kg |
| Barva | bela |
- za optimalno nego vašega HP OneShred ali HP Pro Shredder je bistvenega pomena, da uničevalnik p...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je ...
Uničevalec dokumentov Rexel-Tih, zmogljiv in zanesljiv.
- možnost razreza do 3 listov 80g papir...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- možnost razreza do 6 listov 80g papir...
Uničevalec dokumentov Rexel Momentum X420 – brezskrbno uničevanje papirja.
- hitra in enostavna ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent