Uničevalec Dokumentov Peach Silver Line 500sb...
Model: 500 SB
Kapaciteta: 5 listov
Vrsta reza: trakovi, 7mm
Povratek ...
Reference: 4026631044257
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| B35 -1 x 5 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1924111 |
| EAN | 4026631044257 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-7 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 6 |
| Širina razreza | 1 mm |
| Dolžina razreza | 5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 5 listov |
| Širina rezalne odprtine | 400 mm |
| Volumen koša | 130 l |
| Hitrost rezanja | 80,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 590,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 525 mm |
| Širina | 618 mm |
| Višina | 870 mm |
| Teža | 53,70 kg |
| Barva | bela |