Uničevalec dokumentov rexel strip cut x10-sl...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
Reference: 4026631058469
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| P 44i - 1 x 5 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1874121 |
| EAN | 4026631058469 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-7 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 6 |
| Širina razreza | 1 mm |
| Dolžina razreza | 5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 11 listov |
| Širina rezalne odprtine | 400 mm |
| Volumen koša | 205 l |
| Hitrost rezanja | 85,00 mm/s |
| Glasnost | 55 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 1900 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 592.00 mm |
| Širina | 700.00 mm |
| Višina | 1105.00 mm |
| Teža | 105.00 kg |
| Barva | bela |
| Avtomatsko oljenje | da |
Kliknite TUKAJ za navodila. Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.