Uničevalec dokumentov hsm 450.2/2x15 powerline...
- kapaciteta 28-32 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke,...
Reference: 18946
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta drobilnika dokumentov | Uničenje konfetov |
| Delovna širina | 22 cm |
| velikost drobilnika | 28 mm |
| Širina | 255 mm |
| Globina | 370 mm |
| Višina | 375 mm |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta drobilnika dokumentov | Uničenje konfetov |
| Delovna širina | 22 cm |
| Drugalnik – sponke | Da |
| Uničevalnik – CD-ji | Ne |
| Uničevalnik papirja | Da |
| Uničevalec kreditnih kartic | Ne |
| Uničevalnik – sponke za papir | Da |
| velikost drobilnika | 28 mm |
| Držalo za steklenice z oljem | Ne |
| Volnina košare | 23 l |
| Varnostna raven | P-4 |
| Barva izdelka | Bela |
| Ročaj(i) | Ne |
Teža in mere | |
| Širina | 255 mm |
| Globina | 370 mm |
| Višina | 375 mm |
| Teža | 6,5 kg |
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je...
- uničevalnik dokumentov z avtomatskim polnjenjem je drugačen od ostalih, saj uniči tudi že spete...
- širina odprtine 310 mm
- kapaciteta razreza 14-16 listov 80gsm
- razrez na koščke 4,5x30mm
- re...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- možnost razreza do 4 listov 80g papir...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent