Uničevalec dokumentov hsm c14/3,9 securio p-2 2250
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je ...
Reference: 4026631053983
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| C14 - 4 x 25 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2253111 |
| EAN | 4026631053983 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | P-4, E-3, T-4, F-1 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 3 |
| Širina razreza | 4 mm |
| Dolžina razreza | 25 mm |
| Število listov (80g / m²) | 5 - 6 listov |
| Število listov (70g / m²) | 6 - 7 listov |
| Širina rezalne odprtine | 225 mm |
| Volumen koša | 20 l |
| Hitrost rezanja | 44.00 mm / s |
| Pretok na uro | 7 kg |
| Glasnost | 55 dB |
| eClass 5.1 | 24320701 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 300,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 258.00 mm |
| Širina | 366.00 mm |
| Višina | 405.00 mm |
| Teža | 4,50 kg |
| Barva | bela |
Kliknite TUKAJ za navodila. Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.