Uničevalec dokumentov rexel secure mc4 2x15 p-5...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- možnost razreza do 4 listov 80g papir...
Reference: 4026631076548
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| AF 350 - 4,5 x 30 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2113111 |
| EAN | 4026631076548 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-3, F-1, O-3, P-4, T-4 |
| Širina razreza | 4,5 mm |
| Dolžina razreza | 30 mm |
| Število listov (80g / m²) | 12 - 14 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 35 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| Moč motorja | 500 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 435.00 mm |
| Širina | 395.00 mm |
| Višina | 837.00 mm |
| Teža | 19,08 kg |
| Barva | bela |