Uničevalec dokumentov rexel strip cut x8-sl...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
Reference: 4026631050616
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| AF 150 - 1,9 x 15 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2082111 |
| EAN | 4026631050616 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-4, P-5, T-5, F-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 3 |
| Širina razreza | 1,9 mm |
| Dolžina razreza | 15 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 - 7 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 34 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 381.00 mm |
| Širina | 395.00 mm |
| Višina | 740.00 mm |
| Teža | 19.34 kg |
| Barva | bela |