categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Single (1x16gb) Kingston Fury Beast Xmp2.0 1,35v Gaming Črna (kf432c16bb/16)
Reference: 319859
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Konfiguracija modula | 2048M x 64 |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| Programiranje napajalne napetosti (VPP) | 2,5 V |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Svinčeni premaz | Zlato |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Globina | 7,2 mm |
| Višina | 34,1 mm |
16 other products in the same category:
Ddr5 Ecc 32gb 4800mhz - Single (1x32gb) Samsung...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomniln... |
Ddr5 16gb 5600mhz Cl36 Single (1x16gb) Kingston...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.35 mm | |||
So-dimm Ddr5 32gb 6400mhz Cl38 Kit (2x16gb)...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 6... | |||
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Kit (2x 8gb) Corsair...
Ddr4 32gb 3600mhz Cl16 Kit (2x16gb) G.skill...
So-dimm Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb)...
Ddr4-16gb 2400mhz Cl17 Single (1x16gb) Gskill...
So-dimm Ddr4 16gb 3200mhz Cl22 Single (1x 16gb)...
Ddr5 64gb 6000mhz Cl30 Kit (2x32gb) Kingston...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Ddr5 32gb 6000mhz Cl36 Kit (2x16gb) G.skill Rgb...
Ddr5 16gb 5600mhz Cl40 Kit (2x 8gb) Kingston...
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev po...
Ddr4 32gb 3200mhz Cl22 Single (1x32gb) Pny...
Proizvajalec: PNY Technologies Europe
Model / Koda proizvajalca: MD32GSD43200-SI
EAN (GTIN)...
Ddr5 64gb 6000mhz Cl30 Kit (2x32gb) G.skill Rgb...
Hitrost in zanesljivost
Pomnilnik je opremljen z PMIC vezjem, ki omogoča boljši nadzor n...
Ddr4 64gb 3200mhz Cl16 Kit (4x16gb) G.skill...
Ddr5 32gb 6000mhz Cl38 Kit (2x16gb) Corsair Rgb...
Osnovne specifikacije
-
Kapaciteta: 32 GB (2×16 GB modula) Altex Computers & Electronics
-
Tip po...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent