Ddr5 32gb 6000mhz Cl36 Kit (2x16gb) G.skill...
Serija: Trident Z5
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 6...
Reference: 918696
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 38 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 38 |
| Napetost pomnilnika | 1,2,1,3 V |
| SPD profil | Da |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Združljivi izdelki | Intel Z390, AMD 400 Series, AMD X570 |
Serija: Trident Z5
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 6...
KINGSTON Fury Beast 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 SDRAM KF560C36BBE2AK2-32 RGB ram pomnilnik
K...
KINGSTON FURY BEAST KF552C40BBK2-64 je 64GB (2x16GB) 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5200 CL40 SDRAM ...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 3.... | |||
• 64 GB (RAM moduli: 2 kosa) • SO-DIMM DDR4 3200 MHz • Zakasnitev CAS (CL) 22 &bul...
Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnik...
KINGSTON Fury Beast 64GB 5600MT/s DDR5 CL34 XMP KF556C36BBE-64 ram pomnilnik
Kingston FURY 64 GB ...
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev po...
Serija: Viper Elite 5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2x32GB)
Št. modulov: 2
Hit...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent