So-dimm Ddr3l 8gb 1600mhz Cl11 Single (1x 8gb)...
Innovation IT 4260124852077 pomnilniški modul 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz (4260124852077),...
Reference: 07018
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost pomnilnika | 1,2,1,3 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Teža in mere | |
| Višina | 42 mm |
Innovation IT 4260124852077 pomnilniški modul 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz (4260124852077),...
FURY BEAST KF556C40BBK2-32 je 32GB (2x16GB) 2G x 64-bitnih (16 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (si...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Kingston Technology FURY Renegade. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Kingston Technology FURY 32GB 3600MT/s DDR4 CL18 DIMM (2er-Kit) Beast RGB. Komponenta za: PC / st...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
Pomnilnik HP 16GB DDR5 (1x16GB) 4800 UDIMM NECC. Kapaciteta pomnilnika: 16 GB, Postavitev pomniln...
G.Skill RIPJAWSV DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 BELA (F4-3600C18D-32GVW), dobavni rok v delovnih d...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent