So-dimm Ddr5 16gb 5600mhz Cl48 Single (1x16gb)...
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR5: izboljšajte svoj prenosnik
Nadgradite pomnilnik DDR5 vaš...
Reference: 231518
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Vrsta pomnilnika medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Kanali za shranjevanje | Enokanalni |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Zakasnitev SPD | 38 |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
Nadgradite pomnilnik DDR5 vaš...
Napaka.Napaka.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščn... |
CORSAIR Vengeance RGB Black DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz CL40 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Pomnilni&scaro...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 3.... | |||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| V... | ||||
G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5K. Komponente za: osebni računalnik / strežnik, RAM po...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
Ključni CP2K16G56C46U5. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomnilnika...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent