Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Partybox 720...
Pripravite se, da povsem preoblikujete svojo zabavno izkušnjo z JBL Partybox 720! To ni le zvočni...
Reference: GXT-629
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Avdio kanali | 2,1 kanalov |
| Zmogljivost RMS | 60 W |
| Priporoče... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Avdio kanali | 2,1 kanalov |
| Zmogljivost RMS | 60 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalni |
| Satelitska RMS energija | 15 W |
| Frekvenčno območje satelitskega zvočnika | 20 - 20000 Hz |
| Odpornost satelitskih zvočnikov | 4 Ohm |
| Nizkotonec RMS energije | 30 W |
| Mere globokotonca (ŠxGxV) | 255 x 240 x 255 mm |
| Teža nizkotonca | 3,26 kg |
| Vir energije | AC |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 240 W |
| Široko | 78 mm |
| globina | 75 mm |
| Višina | 165 mm |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Avdio kanali | 2,1 kanalov |
| Zmogljivost RMS | 60 W |
| Priporoče... |
Pripravite se, da povsem preoblikujete svojo zabavno izkušnjo z JBL Partybox 720! To ni le zvočni...
Edifier QR65 Active Design zvočnik RGB 70W bel maloprodaja (QR65-WT), dobavni rok v delovnih dneh...
Močan JBL Pro zvok
Poiščite močan JBL Pro zvok iz dveh 6,5-palčnih nizkotoncev, ki zagotav...
Media-Tech PARTYBOX UNI BT MT3174, 30W RMS, Bluetooth, USB, MicroSD, FM Radio, AUX, Karaoke, z mi...
Močan JBL Pro zvok
Uživajte v močnem JBL Pro zvoku, ki zagotavlja jasne, dinamične zvoke in globl...
Diskretni in moderni zvočniki Edifier R1280DB 2.0 zagotavljajo...
Izjemen JBL Pro zvok z ojačevalcem zvoka z umetno inteligenco (AI Sound Boost)
Okrepili smo nizke...
Izjemen JBL Pro zvok z ojačevalcem zvoka z umetno inteligenco (AI Sound Boost)
Okrepili smo nizke...
Napredni zvočniki Edifier MR4 se bodo uporabljali ne le doma, ampak tudi na ...
JBL Xtreme 2 je ultimativni prenosni zvočnik Bluetooth, ki brez truda zagotavlja dinamičen in pog...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent