Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Go3 3w 1.0 (modra)
Vrsta priklopa: BT
Gaming: Ne
Barva: Modra
Vrsta ohišja: Plastika, guma, tkanina...
Reference: Z906
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Avdio kanali | 5.1 kanali |
| RMS moč | 500 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Energija satelita RMS | 268 W |
| Mere satelitskih zvočnikov (ŠxGxV) | 100,3 x 93,5 x 166,3 mm |
| Teža satelitskih zvočnikov | 890 g |
| Energija osrednjega zvočnika | 67 W |
| Mere osrednjega zvočnika (ŠxGxV) | 166,3 x 93,5 x 100,3 mm |
| Teža osrednjega zvočnika | 890 g |
| Subwoofer RMS energija | 165 W |
| Mere globokotonca (ŠxGxV) | 281 x 319 x 293 mm |
| Teža nizkotonca | 9 kg |
| Vir napajanja | Baterija |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Avdio kanali | 5.1 kanali |
| RMS moč | 500 W |
| Maksimalni tok | 1000 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Barva izdelka | Črna |
| Daljinsko | Da |
| Daljinski tip | IR |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,8 m |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Bluetooth | Ne |
| Digitalni avdio optični vhod | 2 |
| Digitalni avdio vhod (koaksialni) | 1 |
Subwooferji | |
| Subwoofer RMS energija | 165 W |
| Mere globokotonca (ŠxGxV) | 281 x 319 x 293 mm |
| Teža nizkotonca | 9 kg |
Satelitski zvočniki | |
| Število satelitov | 4 |
| Energija satelita RMS | 268 W |
| Stenski satelitski zvočniki | Da |
| Mere satelitskih zvočnikov (ŠxGxV) | 100,3 x 93,5 x 166,3 mm |
| Teža satelitskih zvočnikov | 890 g |
Osrednji zvočnik | |
| Energija osrednjega zvočnika | 67 W |
| Sredinska stenska montaža zvočnika | Da |
| Mere osrednjega zvočnika (ŠxGxV) | 166,3 x 93,5 x 100,3 mm |
| Teža osrednjega zvočnika | 890 g |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | Baterija |
Tehnične podrobnosti | |
| Tehnologija baterij | Alkalna |
Obseg dobave | |
| Navodila za uporabo | Da |
| Priložen daljinski upravljalnik | Da |
Druge funkcije | |
| AirPlay | Ne |
| Avdio RCA vhodi | 1 |
| 3,5 mm (1/8 palca) in | Da |
| Priložena baterija | Da |
| Vrsta baterije | AAA |
| Število vključenih baterij | 1 kos |
| Teža krmilne konzole | 500 g |
| Število podprtih baterij | 1 |
| Mere daljinskega upravljalnika (Š x V x G) | 43 x 18,9 x 111 mm |
| Oddaljena teža | 67 g |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 428 mm |
| Globina embalaže | 435 mm |
| Višina paketa | 383 mm |
| Teža paketa | 16,6 kg |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 40,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 46,1 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 46,1 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 18,4 kg |