Uničevalec dokumentov rexel momentum x308...
Uničevalec dokumentov Rexel X308- razrez na koščke velikosti 5x42 mm (P3)
- reže tudi papirne sp...
Reference: 1831
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| B 22 / 5,8 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1831121 |
| EAN | 4026631047814 |
| Reže | |
| Razrez | trakci |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-2, O-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 2 |
| Širina razreza | 5,8 mm |
| Število listov (80g / m²) | 17 - 19 listov |
| Število listov (70g / m²) | 22 - 24 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 33 l |
| Hitrost rezanja | 80 mm/s |
| Pretok na uro | 47 kg |
| Glasnost | 57 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 440 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 310 mm |
| Širina | 375 mm |
| Višina | 600 mm |
| Teža | 11,28 kg |
| Barva | bela |
Uničevalec dokumentov Rexel X308- razrez na koščke velikosti 5x42 mm (P3)
- reže tudi papirne sp...
- zmogljiv industrijski sesalec za perforator kartona HSM 425 ProfiPack 425.
- moč: 1kW
- napetos...
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je...
HP Auto 200CC – avtomatski uničevalec dokumentov P-4.
- zmogljivost rezanja: 13 listov DIN A4 (8...
- uničevalnik dokumentov z avtomatskim polnjenjem je drugačen od ostalih, saj uniči tudi že spete...
HP 15CC – enostavno in varno uničevanje dokumentov.
- zmogljivost rezanja: 15 listov DIN A4 (80 ...
- dimenzije vrečk 440X370X850mm
- 10 kos v zavitku
- cena za zavitek
HSM Shredstar – eleganten in zanesljiv uničevalec, ki varno uniči vaše dokumente.
Shredstar zag...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent