Škatla kartonska za uničevalec hsm classic 125.2
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Reference: 4026631045490
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| HSM SP 5088 Z BALIRNO KOMBINACIJO 6x40-53 mm | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2990414124 |
| EAN | 4026631045490 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | P-3, O-2, T-3, E-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 2 |
| Širina razreza | 10.5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 340-380 listov |
| Število listov (70g / m²) | 400-450 listov |
| Širina rezalne odprtine | 500 mm |
| Hitrost rezanja | 210 mm/s |
| Moč motorja | 11.5 kW |
| Napetost | 400 V |
| Moč stiska | 85kN |
| Teža bale | max 90 kg (dimenzij500x500x400-950mm) |
| Globina | 3222.00 mm |
| Širina | 1246.00 mm |
| Višina |
1795.00 mm |
| Teža | 1797 kg |
| Barva | svetlo siva |
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Uničevalec dokumentov HP Pro 18CC – idealen za pisarne in podjetja.
- kapaciteta rezanja: 18 lis...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
Uničevalec dokumentov Rexel X312- razrez na koščke velikosti 5x42 mm (P3).
- razrez na koščke ve...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
- dimenzije vrečk 440X370X850mm
- 10 kos v zavitku
- cena za zavitek
- širina odprtine 220 mm- kapaciteta 10 listov 80gsm- razrez na trakove 6mm- reže sponke, kartice...
Uničevalec dokumentov Rexel Momentum X420 – brezskrbno uničevanje papirja.
- hitra in enostavna ...
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
HP 15CC – enostavno in varno uničevanje dokumentov.
- zmogljivost rezanja: 15 listov DIN A4 (80 ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent