Uničevalec dokumentov hsm b24/0,78x11 securio...
HSM Securio je...
Reference: 4026631025188
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| B 34 - 4,5 x 30 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1843111 |
| EAN | 4026631025188 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | O-3, P-4, E-3, T-4, F-1 |
| Širina razreza | 4,5 mm |
| Dolžina razreza | 30 mm |
| Število listov (80g / m²) | 19 - 21 listov |
| Število listov (70g / m²) | 22 - 24 listov |
| Širina rezalne odprtine | 310 mm |
| Volumen koša | 100 l |
| Hitrost rezanja | 80,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| Kapaciteta uničenja na uro | 42 kg |
| eClass 7.1 | 24320706 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 590,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 439 mm |
| Širina | 541 mm |
| Višina | 845 mm |
| Teža | 42 kg |
| Barva | bela |