Uničevalec dokumentov rexel auto+ 225x 4x25/p4...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
Reference: 4026631058285
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| P 40i - 1 x 5 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1885121 |
| EAN | 4026631058285 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-7 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 7 |
| Širina razreza | 1 mm |
| Dolžina razreza | 5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 8 - 9 listov |
| Širina rezalne odprtine | 330 mm |
| Volumen koša | 145 l |
| Hitrost rezanja | 85,00 mm/s |
| Glasnost | 55 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 1300 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 550.00 mm |
| Širina | 580.00 mm |
| Višina | 1020.00 mm |
| Teža | 72kg |
| Barva | bela |
| Avtomatsko oljenje | da |
Kliknite TUKAJ za navodila. Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti. Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.