Uničevalec dokumentov hsm b22/0,78x11 securio...
HSM Securio je...
Reference: 4026631030830
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| B32 - 1 x 5 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1824111 |
| EAN | 4026631030830 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-7, |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 6 |
| Širina razreza | 1 mm |
| Dolžina razreza | 5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 4 listi |
| Širina rezalne odprtine | 310 mm |
| Volumen koša | 82 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Količina razrezanega papirja na uro | 9 kg |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 398 mm |
| Širina | 497 mm |
| Višina | 793 mm |
| Teža | 27 kg |
| Barva | bela |