Nahrbtnik Za Notesnik 43,9 Cm (17,3") Rivacase...
32L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 17.3".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Reference: 721189
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največji premer zaslona | 39,6 cm |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Štetje | 1 |
| Sprednji žep | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Teža | 470 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 39,6 cm |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Sprednji žep | Da |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Snemljiv naramni pas | Da |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 420 mm |
| Globina | 55 mm |
| Višina | 290 mm |
| Teža | 470 g |
32L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 17.3".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 14"
- plastenke 8,1 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
- narejen je iz 42 % poliestra, recikliranega po uporabi (PCR), vključuje oblazinjen predal za pr...
Rivacase nahrbtnik za prenosnike velikosti 13,3 - 14"
Lastnosti izdelka:
•Urbani nahrbtnik,...
- torba za prenosni računalnik Kensington
- z uporabo 23,0 x 250 ml plastičnih steklenic je ohišj...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent