Ddr5 64gb 6400mhz Cl32 Kit (2x32gb) Corsair Rgb...
Corsair Dominator Titanium CMP64GX5M2B6400C32W. Komponenta za: PC, Kapaciteta pomnilnika: 64 GB, ...
Reference: 649038
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Zakasnitev SPD | 15 |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Barva osvetlitve ozadja | Večbarvna |
| Združljivi izdelki | Intel serija 300, serija Intel 400, serija Intel 500, serija Intel 600, serija AMD 300, serija AMD 400, serija AMD 500 |