Slušalke Brezžične Naglavne 2,4 Ghz Stereo...
SmartSwitch Dual Wireless
Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika a...
Reference: WL5022
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Pisarna/klicni center |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | A2DP,SBC,mSBC |
| Brezžični doseg | 30 m |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litijev polimer (LiPo) |
| Življenjska doba baterije | 15 h |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Pisarna/klicni center |
| Barva izdelka | Črna |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | A2DP,SBC,mSBC |
| Bluetooth različica | 5.0 |
| Brezžični doseg | 30 m |
Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litijev polimer (LiPo) |
| Življenjska doba baterije | 15 h |
| Zmogljivost baterije | 360 mAh |
| Čas polnjenja baterije (ohišje za polnjenje) | 1,5 h |
Slušalke | |
| Položaj zvočnika za slušalke | Okrožno |
Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika a...
Vaša glasba, brez šumov.
Lahkotnost, udobje in odličen zvok. S slušalkami JBL Tune 670NC ...
Jabra Evolve2 65, MS Stereo. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična, Blue...
Sony WF-1000XM5. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična, Bluetooth. Pripo...
Momentum True Wireless 4 prinašajo izjemno kvaliteto zvoka, ki ...
S Pure Bass JBL tehnologijo prinašajo izjemen bas, s tem pa boste do...
POSLUŠAJTE VSAK DETAJL
Poglobite svoja čutila z natančnim zvokom, vključenim v udobno in usklajen...
JBL Signature Sound in Personi-Fi 2.0
Poslušajte svojo glasbo v polnih barvah z 12-milime...
JBL JR460NC so brezžične otroške slušalke, zasnovane za otroke, stare od 6 let napr...
Zone 300 so brezžične slušalke, ki dovolijo prosto gibanje med komuni...
Slušalke se povežejo preko Bluetooth in nudijo brezskrbno gibanje po p...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent