Slušalke Brezžične Logitech Naglavne Bt/1x3,5mm...

Reference: ATH-M40X
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Glasba |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Baker |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Maksimalna moč | 1600 mW |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Teža | 240 g |
| Avdio adapter je priložen | 6,3 mm |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Baker |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Glasba |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Ni na voljo |
Slušalke | |
| Maksimalna moč | 1600 mW |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 15–24000 Hz |
| Impedanca | 35 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 98 dB |
| Vrsta magneta | Neodim |
| Pogonska enota | 4 cm |
| Vrsta gonilnika | Dinamična |
Teža in mere | |
| Teža | 240 g |
Obseg dobave | |
| Avdio adapter je priložen | 6,3 mm |
Druge funkcije | |
| Dolžina podaljška | 3 m |

Funkcije:
Te naglavne slušalke zagotavljajo bogato zvočno izkušnjo s 40-milimetrskimi zvočnik...
S Pure Bass JBL tehnologijo prinašajo izjemen bas, s tem pa boste do...
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Slušalke |
| Barva | Črna |
Samsungove 3,5 mm slušalke z dvosmernimi zvočniki ter nizkotoncem in visokotoncem navdu&sc...
JBL Deep Bass Sound
Kar najbolje izkoristite svoje mikse z visokokakovostnim zvokom iz varnih, za...
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
Soundcore by Anker – Note 3i V2 brezžične Bluetooth slušalke z odpravljanjem šumov
Jasen in glase...
Momentum True Wireless 4 prinašajo izjemno kvaliteto zvoka, ki ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | ožičen |
| Pripor... |
Jabra Perform 45 je lahka in diskretna Bluetooth mono slušalka z dolgimi urami Push-to-Tal...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent