Slušalke Brezžične Sony Naglavne Bt/1x3,5mm Ult...
Brezžične naglavne slušalke Sony WH-ULT900NB ULT Wear so zasnovane za zmogljiv in poudarje...
Reference: LC-BUNGEE
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | držalo za slušalke |
| Material | Plastika, silikon |
| Teža | 439 g |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta izdelka | držalo za slušalke |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Material | Plastika, silikon |
| Barva izdelka | Črna |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Modra, zelena, rdeča |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat USB | 2 |
| Vrsta vrat USB | USB tipa A |
Obseg dobave | |
| Štetje | 1 |
| Priloženi kabli | USB polnilni kabel |
Teža in mere | |
| Širina | 251 mm |
| Globina | 128 mm |
| Višina | 128 mm |
| Teža | 439 g |
| Dolžina kabla USB | 1,5 m |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 265 mm |
| Globina paketa | 133 mm |
| Višina paketa | 133 mm |
| Teža paketa | 570 g |
Brezžične naglavne slušalke Sony WH-ULT900NB ULT Wear so zasnovane za zmogljiv in poudarje...

Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Naglavne ... |
JBL Deep Bass Sound
Kar najbolje izkoristite svoje mikse z visokokakovostnim zvokom iz varnih, za...
Več glasbe, manj šumov iz okolice
Z dvema mikrofonoma v vsaki ušesni školjki in ...
Hibridne slušalke za odprta ušesa s snemljivim vratnim trakom. Resnično brezžične o...
Več glasbe, manj šumov iz okolice
Z dvema mikrofonoma v vsaki ušesni školjki in ...
REDRAGON ZEUS 2 H510-1 slušalke predvajajo izredno kakovost zvoka brez izgube s tehnologijo ...
Vaš zvok na vaš način
Zvok prilagodite lastnim željam z izbiro nabora vnaprejšnjih nast...
• Razvil Apple • Nov čip Apple H2 • Bogata, visokokakovostna reprodukcija zvoka in...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | ožičen |
| Pripor... |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent