Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 4tb Usb-c 3.0 Lacie...
LaCie Mobile Drive je povezuje prenosljivost in zmogljivost. Oblečen v elegantno ohišje ob...
Reference: ST8000DM004
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 8000 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 8000 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta | Trdi disk |
| Komponenta za | Strežnik/delovna postaja |
| Pogon za shranjevanje velikosti medpomnilnika | 256 MB |
| Neprekinjena hitrost prenosa trdega diska | 220 MiB/s |
| Teža in mere | |
| Širina | 101,8 mm |
| Višina | 26,1 mm |
| Globina | 147 mm |
| Teža | 650 g |
| Učinkovitost | |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 6,8 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,8 W |
| Poraba energije (PowerSave) | 0,8 W |
| Poraba energije (prosti tek) | 4,5 W |
| Delovna napetost | 5/12 V |
| Začetni tok | 1,8 A |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 60 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 70 ° C |
LaCie Mobile Drive je povezuje prenosljivost in zmogljivost. Oblečen v elegantno ohišje ob...
Western Digital Black SN850X. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1000 GB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitr...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Masovni ... | ||||
Shramba, zgrajena tako, da ujame trenutek
Posnemite boljše slike in videoposnetke v polni ...
Dovolj hitro, da sledi dogajanju
Pomnilniška kartica SanDisk Extreme microSDXC vam omog...
KINGSTON Duo 1TB USB-C in Type-A (SPSD/1TB) zunanji SSD
Preoblečen v klasičen USB ključek Kingsto...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Masovni ... | ||||
Toshiba MG10ACA20TE je izjemno zmogljiv poslovni disk, ki je ustvarjen za zahtevna podjetja, ki p...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent