Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 2tb Lexar 3d Tlc...
HITER
NVMe SSD omogoča hitro branje in zapisovanje podatkov za najhitrejše delovanje sis...
Reference: 3823450
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost SSD diska | 512 GB |
| Faktor oblike SSD | 1,8" |
| Vrsta priključka USB | USB tipa A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 320 MB/s |
| Hitrost pisanja | 100 MB/s |
| Barva izdelka | Antracit |
Dolge podrobnosti | |
Solid State Drive | |
| Zmogljivost SSD diska | 512 GB |
| Faktor oblike SSD | 1,8" |
| Hitrost branja | 320 MB/s |
| Hitrost pisanja | 100 MB/s |
Vrata in vmesniki | |
| Vrsta priključka USB | USB tipa A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tehnologija Thunderbolt | Ne |
| WLAN | Ne |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Antracit |
| Materijal ohišja | Aluminij |
| Zaščita | Odporna na udarce |
| Zaščita z geslom | Ne |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 53,8 mm |
| Globina | 89,5 mm |
| Višina | 9 mm |
| Teža | 49 g |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB |
| Priročnik z navodili | Da |
| Vrsta embalaže | Škatla |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 5 - 40 °C |