Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 3,8tb Samsung Pm9a3...
Vrsta Solid s...
Reference: WD5000AZLX
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 500 GB |
| Hitrost trdega diska | 7200 RPM |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 500 GB |
| Hitrost trdega diska | 7200 RPM |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta | Trdi disk |
| Komponenta za | PC |
| Pogon za shranjevanje velikosti medpomnilnika | 32 MB |
| Hitrost prenosa vmesnika HDD | 6 Gbit/s |
| Neprekinjena hitrost prenosa trdega diska | 150 MiB/s |
| Cikli zagon/zaustavitev | 300000 |
| Teža in mere | |
| Širina | 101,6 mm |
| Višina | 25,4 mm |
| Globina | 147 mm |
| Teža | 450 g |
| Podatki o embalaži | |
| Vključeni so adapterji za pomnilniške pogone | Ne |
| Številka | 1 |
| Učinkovitost | |
| Poraba energije (pripravljenost) | 1,2 W |
| Poraba energije (preberi) | 6,8 W |
| Poraba energije (zapis) | 6,8 W |
| Poraba energije (prosti tek) | 6,1 W |
| Delovna napetost | 5/12 V |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 60 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 70 ° C |
| Odporen na udarce (v delu) | 30 G |
| Odporen proti udarcem (neustrezen) | 350 G |
- etui papirnat
- pakirano po 100 kos
- beli
- dimenzija 125X120 mm
- cena za zavitek
Samsung MZ-V9P1T0. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1 TB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitrost branja: 74...
Oprema, ki ne omejuje vaše ustvarjalnosti
Naša najmočnejša pomnilniška karti...
Dovolj hitro, da sledi dogajanju
Zagotovite si izjemne hitrosti pomnilniške kartice microS...
tip: Micro SDHC
kapaciteta: 32GB
hitrost: class 10 / UHS-1
branje: do 100MB/s
pisanje:
adapter:...
Lexar NS100. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1 TB, Faktor oblike SSD: 2.5", hitrost branja: 550 MB/...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent