Hdd Sata Toshiba 6tb 3.5 5400 128m P300
Toshiba 3,5-palčni trdi disk P300 za namizni računalnik zagotavlja visoko zmogljivost za profesio...
Reference: 3832440
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 256 GB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Hitrost branja | 520 MB/s |
| Hitrost pisanja | 500 MB/s |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 256 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Hitrost branja | 520 MB/s |
| Hitrost pisanja | 500 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 133120 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 128000 IOPS |
| S.M.A.R.T. Podpora | Da |
| Podpora TRIM | Da |
| Druge funkcije | |
| Barva izdelka | Zelena |
| Kapaciteta trdega diska | 256 GB |
| Teža in mere | |
| Širina | 80 mm |
| Globina | 22 mm |
| Višina | 4 mm |
| Teža | 50 g |
| Pogoji delovanja | |
| Odporen na udarce (v delu) | 1500 G |